Krajký bodovací turnaj v Brně - výsledky 7. dubna 2013

13.04.2013 14:16

Přeplněná sportovní hala Moravské Slávie v Brně přivítala nejmladší adepty nejmenšího míčku z celého Jihomoravského kraje. Tohoto turnaje se zúčastnili i naši stolní tenisté v následujícím složení:

Mladší žactvo - 66 účastníků.

Za náš oddíl soutěžili :

Janoušek Tomáš, Kalus Tomáš, Lesovský Tadeáš, Svoboda Petr, Vodáková Aneta.

Hrálo se ve 22 skupinách po 3 účastnících. Z našich se ve skupině nejlépe vedlo Petru Svobodovi, který skupinu vyhrál, protože zvítězil v obou zápasech a probojoval se tak mezi 32 nejlepších. Zde však byl nad jeho síly Steinhauser z Lažánek.

Ostatní hráli soutěž útěchy, ve které se probojoval Janoušek do semifinále.

Nejmladší žactvo – 36 účastníků.

Za náš oddíl soutěžili:

Lesovský Tadeáš, Svoboda Petr

Hrálo se ve dvanácti skupinách po 3 soutěžících. Oba naši zástupci měli ve skupiněpo jednom vítězství a jedné porážce.

Skončili na druhých místech a probojovali se do hlavní soutěže, ve které Lesovský prohrál s Karasem ze Strážnice a umístil se na 16. až 31. místě . Svoboda porazil Cvrkala z Tišnova. V boji o postup mezi nejlepších 8 prohrál s Brucknerem z MSK Břeclav. Byl tedy na 9. – 16. místě.

Všichni zástupci našeho oddílu předvedli výkony dle svých možností.Mají se však stále čemu učit a to dokázala i umístění na turnaji v Brně. Snad jim výsledky na tomto turnaji dodají sílu k další poctivé tréninkové práci.