Krajský bodovací turnaj ve Strážnici

31.10.2013 19:48

V sobotu 19. a v neděli 20. října 2013 se hrál v hale stolního tenisu ve Strážnici krajský bodovací turnaj ve čtyřech mládežnických kategoriích. Této akce se zúčastnili i stolní tenisté našeho oddílu.

Nejmladší žáci:

Lesovský Tadeáš byl druhý ve skupině a probojoval se mezi nejlepších 16. Umístil se na 9. až 16. místě

Klímek Ondřej byl ve skupině třetí a postoupil do soutěže útěchy. Zde se probojoval až do finále, ve kterém po velkém boji prohrál 2 : 3.

Oba chlapci za své výsledky získali body nejen pro sebe . ale i do soutěže oddílů.

Mladší žáci:

Lesovský Tadeáš postoupil ze druhého místa ve skupině. Probojoval se mezi nejlepších 32 a se umístil se na 17. až 32. místě.

Svoboda Petr byl také druhý ve skupině. Po dalším vítězství se probojoval mezi nejlepších 16 a umístil se na 9. až  16. místě.

Oba dva hráči opět získali body do hodnocení jednotlivců i oddílů.

Špaček Štěpán byl na svém prvním turnaji. Přesto s jedním protihráčem vybojoval 2 sety.

Starší žáci:

Dohnálek byl 3. ve skupině. Soutěž útěchy ze zdravotních důvodů nehrál.

Janoušek byl také 3 ve skupině a soutěž útěchy rovněž ze zdravotních důvodů nehrál.

Svoboda Petr vybojoval 2. místo ve skupině. Probojoval se mezi 32 nejlepších. Tam nestačil na Tomka z Břeclavi a po velkém boji prohrál. Pro sebe i náš oddíl opět bodoval.

Vodáková Aneta byla 3. ve skupině.

Dorost:

Tuto soutěž z našeho oddílu hrála jen Aneta Vodáková. Na své mnohem starší soupeře nestačila. Podala však bojovný výkon a získala tak další cenné  zkušenosti.

Další krajský bodovací turnaj se bude hrát 1. a 2. listopadu ve sportovní hale Želva v Dubňanech.