Krajský bodovací turnaj v Hodoníně - výsledky 30. března 2013

06.04.2013 08:24

Janoušek vyhrál soutěž útěchy dorostu, Svoboda v mladších žácích mezi šestnácti.

V sobotu 30. března se konal v krásné hale stolního tenisu v Hodoníně krajský bodovací turnaj mládeže. Z našeho oddílu se ho zúčastnilo 7 hráčů.

Mladší žáci: Janoušek Tomáš, Kalus Tomáš, Lesovský Tadeáš a Svoboda Petr.

Dorost: Všichni mladší žáci a Blažek David, Blažek Petr, Dohnálek Luděk.

V obou kategoriích byli hráči nalosování do skupin po 3 nebo po 4 hráčích. V soutěži mladšího žactva hrálo celkem 52 dětí, v kategorii dorostu jich bylo 72.

Jak jsme si vedli?

Mladší žáci:

Svoboda Petr druhý ve skupině , dále porazil favorizovanou Vašíčkovou z Břeclavi . Na dalšího favorita Skálu z MS Brno již nestačil, prohrál 3:1 a umístil se na 9. – 16. místě.

Tadeáš Lesovský vyhrál bez porážky svoji čtyřčlennou skupinu. Dále jižnevyhrál. Vítězstvím ve skupině se probojoval mezi nejlepších 32 hráčů.

Tomáš Janoušek byl ve skupině druhý a probojoval se také mezi nejlepších 32.

Tomáš Kalus byl na svém prvním turnaji a tak sbíral drahocenné zkušenosti.

Dorost:

V soutěži dorostu se nejlépe dařilo Tomáši Janouškovi. Vyhrál soutěž útěchy. Ostatní hráči si zvykali na turnajové prostředí velkého stolního tenisu.

Celkově lze účast našich hráčů hodnotit kladně. Zkušenosti, které získali se jim budou hodit v jejich další sportovní činnosti.

Příští turnaj se bude hrát v neděli 7. dubna 2013 v Brně v hale Moravské Slávie.